Kliendikesksuse arendus Katri Rohesalu

Millesse ma usun:

Ma usun hoolimise, armastuse ja suhete jõusse nii era- kui tööelus. See on ka põhjuseks, miks usun, et nii inimeste kui ettevõtete elujõulisus algab alati  inimeste vaheliste suhete tugevusest.

Olen oma inimliku ja professionaalse pagasi kogunud tükk tüki haaval astudes mööda elu- , õpingute- , isiklike- ja tööalaste kogemuste teekonda. Iga kokkupuutepunkt sel teekonnal inimeste, sh vanemate, pere, sõprade, koolikaaslaste, õpetajate, kolleegide, klientide ja koostööpartnerite näol on kujundanud mind isiku ja professionaalina just selliseks, kes ma olen praegu. Ma olen tänulik inimeste ja kogemuste eest, mis mulle on osaks saanud.

Mulle meeldib see, kes ma olen ning mida ja miks ma teen. 

________________________________________________

Tööalane kogemus:

  • Minu esimene töökoht oli Nõmme Muusikakool (1991-1993), kus tutvustasin väikestele muusikahuvilistele klaveri imelist maailma. 
  • Kliendisuhted, klienditeenindus, kliendikogemus ja kliendikesksus leidsid tee minu ellu läbi 18 aastase teekonna (1997- 2015) Swedbanki Eesti, Baltikumi ning Rootsi üksustes, kus vastutasin kliendikogemuse juhtimise ning seda toetavate süsteemide loomise ning arendamise eest.  
  • Baltikumi suurimas moe-ettevõttes Baltika Grupp jaekaubanduse juhina (2015-2016) tegelesin kliendikogemuse juhtimise valdkonnaga ja toetasin koduturgude peakontoreid nende igapäevategevustes.  Vastutasin eesmärgistamise, tulemuste regulaarse jälgimise, töötajate motivatsioonisüsteemide ajakohasuse ning toimimise eest. Baltika maailm oli uus ja põnev ning andis mulle suurepärase võimaluse oma varasemaid teadmisi ja oskusi vaadelda läbi teise sektori prisma.
  • 2016 sündis konsultatsiooniettevõte Sustinere OÜ, mille asutajaks olen. Sustinere aitab ettevõtetel toimida jätkusuutlikult võttes vastutuse kõigi huvigruppide ja laiemalt ühiskonna ja keskkonna ees. Ettevõtte kaks kõige olulisemat huvigruppi on kliendid ja töötajad. Minu ülesandeks Sustineres oligi keskenduda neile kahele ning töötada välja teenusliin, mis toetaks ettevõtete kliendikeskse toimimise parandamist.
  • Alates 2020 aastast liikus kliendikesksuse teenusliin "Kliendikesksuse arendus" brändi alla. 
     

Haridus:

Õppides 18 aastat muusikat, sai laotud oluline vundament minu tulevikuks ja karjääriks. Muusikuteest võtsin kaasa süsteemsuse, sihikindluse ning võime eesmärgi nimel järjepidevalt tööd teha ja ennast ületada.

Lisaks: 

  • Olen üks Peresõbraliku Tööandja märgise konsultantidest. Aitan programmis osalevaid ettevõtteid toimida töötaja- ja peresõbralikumalt.
  • Olen PARE liige. Pare on personalijuhtide ühing, mille eesmärgiks on juhtimiskvaliteedi arendamine. Kuna ettevõtte kliendikeskse toimimise üks võtmefiguure on personalijuht, pean väga oluliseks suhelda valdkonna säravamate esindajatega ja kuuluda PARE kogukonda. 
  • Olen Eesti Kaubandus- Tööstuskoja liige. Viin läbi liikmetele koolitusi ning hoian end kursis Kaubandus- Tööstuskojas toimuvaga.